×
Sertleşmeye İyi Gelen Macun

Sertleşmeye İyi Gelen Macun
Ereksiyon ya da sertleşme sorunları için her zaman cerrahi müdahale gerekmemektedir. Doğru besinlerin tüketilmesi de kimi hastaların tedavisinde oldukça faydalı olur.

Peki, sertleşme sorunu yaşayan erkekler için sertleşmeye iyi gelen macun nelerdir?

Kişnişli Ballı Macun: Toz haline getirilen toz kişniş, et yemeklerinde ve salataladra baharat olarak sıklıkla kullanılabilir. Ek olarak macun ya da yağ olarak da tüketilebilir. 2 tatlı kaşığı toz kişnişi 1 tatlı kaşığı bal ile karıştırıp macun kıvamına getirin. Özellikle akşam saatlerinde 1 tatlı kaşığı tüketilmesi sertleşme sorununa çözüm sağlar.

Ceviz-Bal-Fındık-Antep Fıstığı-Badem Karışımı Macun: Macun için kullanılacak çerezleri biraz iri taneli kalacak şekilde robotta çekin. Çerezler kesinlikle toz haline gelmesin, küçük parçalara ayrılmalı. Bu küçük parçaları bir kâse içerisine alın ve macun kıvamına gelene kadar bolca bal ekleyin. Düzenli şekilde günde 1-2 tatlı kaşığı tüketeceğiniz bu karışım sertleşmeye iyi gelir ve sperm sayısını artırır.

Kereviz Kürü: Macunlara ek olarak kerevizle hazırlanan kür de sertleşmeye karşı cinsel gücü artırır, sorunun kaybolmasını sağlar. Bunun için yumruk büyüklüğündeki bir kerevizi dilimleyin ve yarım litrelik suda 5 dakika boyunca kaynatın. 15-20 adet maydanozu sapıyla birlikte suyun içine atın ve 5 dakika daha kaynatın. Su ılık bir sıcaklığa geldikten sonra 15 gün boyunca düzenli olarak bu kürü tüketmeniz sertleşme sorununuzu çözecektir. Firmamız tamamen doğal olan Pharmazer Macunu'nu siz değerli müşterilerimize tavsiye ediyor.

Daha fazla bilgi için Pharmazer Macunu Nedir? tıklayarak bilgi alabilirsiniz.


Tüm hakları saklıdır 2019
Pharmazer Nedir? Nasıl İşler? Nasıl Kullanılır? M.S.Sözleşmesi Gizlilik İlkeleri İletişim