×
İstek Arttırıcı Macunlar

İstek Arttırıcı Macunlar
Yemek kültürümüzün önemli üyelerinden bir tanesi olan macunların tarihi çok öncesine dayanmaktadır. Osmanlı döneminde bolca tercih edilen macunlar vücuda olan etkileri ile günümüze kadar uzanmayı başarmıştır.
Bilindiği gibi Osmanlı Devleti’nde “Darüs-saade” olarak isimlendirilen ve halk arasında harem olarak geçen bir düzen mevcuttu. Haremin içerisinde yüzlerce farklı cariye bulunurken bu cariyelerin tüm ihtiyaçları saray tarafından karşılanıyordu.
Birçok kişinin tüketmeye devam ettiği istek arttırıcı macunlar o dönemde ortaya çıkan ve günümüze kadar etkileri sebebiyle insanlar tarafından tercih edilen ürünlerdir. İçeriğinde yer alan doğal ürünler ile cinsel gücü arttırıcı etkiler gösterir. Kadınlar için hazırlanan macunlarla erkekler için hazırlanan macunların içeriği birbirinden farklı olmaktadır.

İstek Arttırıcı Macunlar Hangi Etkileri Gösterir?
Özel malzemelerden hazırlanan istek arttırıcı macunlar ilk etapta cinselliğe karşı olan isteği yükseltecektir. Vücutta yer alan hormonları harekete geçirerek bu isteği uyandırır. Bunun yanı sıra içerisinde C vitamini içeren gıdalar bulunur. Bu sayede vücudun ihtiyaç duyduğu enerji de sağlanacaktır.
Macunların hazmı kolaylaştırıcı etkileri de yer almaktadır. Cinsel birliktelikte çiftlerin daha rahat olması ve kendisini tamamen cinselliğe verebilmesi adına sindirim sistemini düzenleyen ürünler macunlara katılır.
Vücutta kan miktarını yükselten ve böylece kanın hareket hızını arttıran besinler de kullanılmaktadır. Erkeklerde erekte geçirilen sürenin çok daha uzun olmasını ve kısa sürede erekte olma durumuna imkân sağlamaktadır.

Daha fazla bilgi için Pharmazer Macunu Nedir? tıklayarak bilgi alabilirsiniz.


Tüm hakları saklıdır 2019
Pharmazer Nedir? Nasıl İşler? Nasıl Kullanılır? M.S.Sözleşmesi Gizlilik İlkeleri İletişim