×
Cinsel Gücü Artıran Bitkisel Macunlar

Ülkemizde geleneksel olarak cinsel sorunlar ve sertleşme sorunu için birtakım doğal karışımlar kullanılmaktadır. Bu, yıllardır bu şekilde süre gelmektedir. Özellikle Osmanlı Devleti döneminde kullanılan Padişah Macununu bilmeyen çok az insan vardır. Birçok bitki, baldan ve meyveden elde edilen padişah macunu, çocuk sahibi olmayanlara, iktidarsızlık sorunu olan kişilerde kullandırılıyordu. Genelde tecrübeli insanların hazırladığı bu karışım, tahta kaşıkla kullanılıyordu.

En iyi cinsel gücü artıran bitkisel macun arasında en çok tercih edileni epimedyumlu macun şu sıralar revaçtadır. Hem internet üzerinden hem de aktarlarda rastlayacağınız bu mucize macun, erkeklerin sorunlarını gideriyor şeklinde geri dönüşler gelmektedir. Sizin için en iyi cinsel güç artıran bitkisel macunlarını bu yazıda topladık.

Manisa Mesir Macunu: Ülkemizde en çok bilinen ve en yaygın olarak macunların başında Manisa Mesir Macunu gelmektedir.
Epimedium Force Macunu: İnternette çoğu yerde rastlayabileceğiniz içeriği epimedium bitkisinden oluşan cinsel gücü artıran bitkisel bir macundur.

Şahmerdan ve Balsarayı Macunları: Şahmerdan ve Balsarayı macunlar yine epimedyumlu macun olarak piyasaya çıkmıştır. Genel olarak epimedyumlu macunun içeriğini taşımakta olsalar da diğer markalara göre daha köklü ilaçlardır. Bu markaların isimlerine hemen hemen her erkek aşinadır. Macunların özelliği ise bitkisel içeriği sayesinde sperm sayısını arttıran etki göstermesi ve cinsel gücü artırmasıdır.

İnnecioğlu Macun: Etkisinin çok yüksek olduğu bilinen bu bitkisel macun, 24 saate varan güçlü bir ereksiyon sağlamaktadır.

Daha fazla bilgi için Pharmazer Macunu Nedir? tıklayarak bilgi alabilirsiniz.


Tüm hakları saklıdır 2019
Pharmazer Nedir? Nasıl İşler? Nasıl Kullanılır? M.S.Sözleşmesi Gizlilik İlkeleri İletişim